Výbušná svařovací deska z mědi / hliníku

Výbušná svařovací deska z mědi / hliníku

Detail dodávek: do 35-45 dní po obdržení zálohy Specifikace Explosion svařované měděné / hliníkové přechodové spoje 2. Vysoká tepelná odolnost 3. Vysoká vodivost 4. Volná vzorek Stručný popis Metal-hliníkové plátované kovy se obvykle používají v elektrických přechodových spojích jako terminál pro. ..

Function

Detail dodávky:

Do 35-45 dní po obdržení zálohy

Specifikace

  1. Výbušné svařované měděné / hliníkové přechodové spoje

2. Vysoký tepelný odpor

3.Vysoká vodivost

4. Volný vzorek

Stručný návod

Měď-hliník plátovaný kov se obvykle používá v elektrických přechodových spojích jako terminál pro elektrický přenos, stykač v elektrolyzéru.

V každém případě, kde musí být různé materiály připojeny elektricky, musí být elektrická resitance stoupající, což způsobuje vysokou teplotu, přes elektrickou kom- bupaci. Tyto problémy lze vyřešit použitím výbušného svařeného Al-Cu pláštěného kovu, protože v rozhraní mezi hliníkem a mědí nevyšle elektrický odpor.
Shenao Materail má zkušenosti s výrobou vysoce kvalitní svařovací desky z mědi a hliníku. Máme profesionální továrnu, která se zabývá vývojem a výrobou pokročilého svařování výbušnou mědí / hliníkovou deskou. Vítejte v kontaktu s naší společností.
Hot Tags: Výbuch svařování měděné / hliníkové plátované desky, Čína, dodavatelé, továrna, společnost
Související produkty
Kontaktujte nás
Baoji Shenao Materail Co., Ltd

Adresa: Qinganbao Industry Park, High-Tech Rozvoj Zone, Baoji, Shaanxi

Telefon: +86-917-3380538

Faxu: +86-917-3816810

E-mail: zh@baojiti.com.cn

Baoji Shenao Materail Co., Ltd
foottop